Акција!

DreamGalaxy Corporate Training: 1 Day

12,000.00 9,999.00

Опис

DreamGalaxy is also available in: албански арапски јерменски Azerbaijani баскијски Bengali босански бугарски каталонски Кинески (поједностављени) Кинески (традиционални) хрватски чешки дански холандски енглески есперанто естонски фински француски Galician немачки грчки Хебрејски хинди мађарски исландски индонезијски ирски италијански јапански корејски курдски летонски литвански македонски малајски малтешки монголски непалски Норвешки бокмал персијски пољски Португалски (Бразил) Португалски (Португалија) панџаби Кечуа румунски руски словачки словеначки Сомалијски шпански шведски тамилски Тајландски турски украјински урду Узбек вијетнамски велшки јидиш зулу

Professional development support for employees and companies.

DreamGalaxy is also available in: албански арапски јерменски Azerbaijani баскијски Bengali босански бугарски каталонски Кинески (поједностављени) Кинески (традиционални) хрватски чешки дански холандски енглески есперанто естонски фински француски Galician немачки грчки Хебрејски хинди мађарски исландски индонезијски ирски италијански јапански корејски курдски летонски литвански македонски малајски малтешки монголски непалски Норвешки бокмал персијски пољски Португалски (Бразил) Португалски (Португалија) панџаби Кечуа румунски руски словачки словеначки Сомалијски шпански шведски тамилски Тајландски турски украјински урду Узбек вијетнамски велшки јидиш зулу